O firmie

Firma rozpoczęła działalność pod koniec 2004 roku. Do chwili obecnej przeszła kilka istotnych etapów. Początkową działalnością były ubezpieczenia. Kolejny etap to finanse w szczególności kredyty, pożyczki, inwestycje.

Od 2013 roku znaczącym przedmiotem działalność firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych dotychczasowych Klientów, którzy poszukując źródła finansowania swoich planów związanych z nieruchomościami, deklarowali chęć skorzystania z pomocy zaufanej, poleconej osoby przy poszukiwaniu mieszkania, domu, apartamentu czy działki. Dość często plany zakupowe wiązały się ze sprzedażą dotychczasowej nieruchomości, co niejednokrotnie rodziło potrzebę możliwie szybkiej sprzedaży.

Przyglądając się sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce, w szczególności na terenie aglomeracji warszawskiej oraz widząc potrzeby naszych Klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć zakres naszych działań o branżę nieruchomości. Wykorzystując dotychczasową wiedzę i doświadczenie, zachowując wysokie standardy działania oraz dbałość o potrzeby naszych Klientów, możemy skutecznie pomóc przy sprzedaży i zakupie mieszkania, domu, działki lub innej wskazanej nieruchomości.

Wierzymy również, że nasza dobrze wykonana praca, będzie miała pozytywny wpływ na postrzeganie zawodu doradcy w dziedzinie nieruchomości.

Notatnik

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem